שלטי זכוכית

השארת הודעה מהירה

השאר פרטים ונחזור אליך:

שלטי זכוכית

כשאנו חושבים על שלטים התמונה הראשונה שעולה לראש היא שלט חוצות גדול המפרסם את העסק או שלט כניסה לחנות אשר מופיע עליו שם העסק. אך ישנם גם שלטים קטנים ואלגנטיים יותר – שלטי זכוכית. שלטים אלה משמשים בעיקר משרדים רשמיים, מוזיאונים, קניונים, בתי חולים או בתי כנסת הרוצים לשדר איפוק ורשמיות לצד האינפורמציה המוצגת על השלט. שלט זכוכית מגיע במגוון עיצובים ומידות, כאשר ניתן להתקינו כמעט על כל משטח דוגמת אלומיניום, ברזל, עץ, קירות, חיפויי קירות מאבן ועוד. הזכוכית יכולה להיות שקופה או צבעונית, רגילה או מחוסמת.

שלטי זכוכית – יוקרה ואלגנטיות בבית העסק

את שלטי הזכוכית ניתן לקבל על ידי שימוש במספר טכניקות:

  • התזת חול
  • אותיות חתוכות
  • הדפסה על הזכוכית
  • חריתה
  • הדפסת שילוט פנים עם הרחקות

שלטי זכוכית ניתן להתקין הן בתוך המשרד והן מחוצה לו. השלט יכול להיות צמוד לקיר או מורחק ממנו. שלטי זכוכית נפוצים בכניסות למשרדים, הנצחת שמות, שלטי הוקרה, שלטים לבתי כנסת, שילוט הכוונה בתוך הבניין ועוד. שלטי זכוכית תמיד משדרים משהו נקי ויוקרתי, פשוט ואלגנטי אשר מצד אחד אינו בולט וגרנדיוזי מדי אך מצד שני נותן את הכבוד הראוי לתוכן הרשום עליו.

משדרים את המסר הנכון עם שלטי זכוכית

כוחם של שלטים הוא רב. עם העיצוב הנכון והחומר הנכון ניתן לשדר מסר ברור וחזק לכל מתבונן. ייתכן שמדובר במסר אינפורמטיבי או אולי במסר שיווקי, אך יהיה המקרה אשר יהיה – כדאי להיעזר במומחים של חן שלטים על מנת לעשות זאת על הצד הטוב ביותר.

עם ניסיון רב שנים בעולם השילוט תוכלו לקבל אצלנו כל שלט לכל מטרה, החל משלטי חוצות אלקטרוניים ומרשימים ועד ארגזי תאורה צנועים. על מנת לבצע את הבחירה הנכונה תוכלו להשתמש בשירות הייעוץ החינמי שלנו אשר ניתן לכל דורש. אנו מבטיחים לייצר עבורכם את השלט המושלם מחומרי הגלם הטובים ביותר. פנו אלינו ונעזור לכם לשדר את המסר הנכון.

שלטי זכוכית לעסקשלטי זכוכית למשרדשלטי זכוכית במרכז

צור קשר:

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני